Trainingstijden alle groepen

 

Maandagochtend 06.00 – 07.00 uur Wedstrijdbad BS + HR
Maandagavond 20.00 – 21.00 uur Wedstrijdbad BS + HR
Dinsdagochtend 06.00 – 07.00 uur Wedstrijdbad
Dinsdagavond 17.45 – 18.45 uur Wedstrijdbad
Dinsdagavond 18.45 – 19.45 uur Instructiebad
Woensdagavond 17.45 – 21.00 uur Wedstrijdbad BS + HR
Donderdagavond 16.45 – 17.45 uur Wedstrijdbad
17.45 – 18.45 uur Wedstrijdbad
Vrijdagochtend 06.00 – 07.00 uur Wedstrijdbad
09.00 – 10.00 uur Wedstrijdbad BS +HR
Vrijdagavond 20.00 – 22.00 uur Wedstrijdbad + trainer BS + HR
Zaterdagochtend 07.00 – 08.00 uur Wedstrijdbad
Zaterdagochtend 07.00 – 08.00 uur Instructiebad BS + HR
Zaterdagochtend 08.00 – 09.00 uur Wedstrijdbad
BS = Batavia Swim – HR = de Houtrib

Instroom Minioren

Dinsdagavond 17.45 – 18.45 uur
Donderdagavond 16.45 – 17.45 uur

Minioren

Dinsdagavond 17.45 – 18.45 uur
Woensdagavond 17.45 – 18.45 uur
Donderdagmiddag 16.45 – 17.45 uur
Zaterdagochtend 08.00 – 09.00 uur
Landtraining
Woensdagavond 18.50-19.10 uur

Junioren

Dinsdagavond 17.45 – 18.45 uur
Dinsdagavond 18.45 – 19.45 uur
Woensdagavond 17.45 – 18.45 uur
Vrijdagochtend 06.00 – 07.00 uur
Zaterdagochtend 07.00 – 08.00 uur

Jeugd

Woensdagavond 18.45 – 20.00 uur
Vrijdagavond 20.00 – 21.00 uur
Zaterdagochtend 07.00 – 08.00 uur

Junioren Jeugd Selectie

Maandagochtend 06.00-07.00 uur
Dinsdagochtend 06.00-07.00 uur
Woensdagavond 18.45 – 21.00 uur
Vrijdagochtend 06.00 – 07.00 uur
Zaterdagochtend 07.00 – 08.00 uur

Train TOP B – A en Senioren

Maandagochtend 06.00 – 07.00 uur
Dinsdagochtend 06.00 – 07.00 uur
Woensdagavond 18.45 – 21.00 uur
Vrijdagochtend 06.00 – 07.00 uur
Zaterdagochtend 07.00 – 09.00 uur

Masters en trimmers

Maandagochtend 06.00 – 07.00 uur (M+T)
Maandagavond 20.00 – 21.00 uur (M+T)
Dinsdagochtend 06.00 – 07.00 uur (M+T)
Woensdagavond 20.00 – 21.00 uur (M+T)
Vrijdagochtend 06.00 – 07.00 uur (M+T)
09.00 – 10.00 uur (M+T)
Vrijdagavond 20.00 – 21.00 uur (M+T)
21.00 – 22.00 uur (M+T)
Zaterdagochtend 07.00 – 08.00 uur (M+T)