BATAVIA SWIM ZOMERKAMP 2019

Donderdag 22 tot en met Zaterdag 24 augustus

Hallo allemaal,

We zijn druk bezig met de voorbereidingen voor het zomerkamp van 2019.
Dit jaar gaan we naar de RCN Camping in Zeewolde. Deze locatie ligt aan het Veluwemeer, heeft een klein zwembad en de bossen zijn niet ver weg, ideaal om een paar dagen met elkaar door te brengen. Het plan is om in tenten te overnachten.

Het kamp is bedoeld voor onze leden, broertjes en zusjes van die leden zijn ook van harte welkom, mits ze diploma B hebben.
Op de website vind je alle informatie:
www.rcn.nl/nl/vakantieparken/nederland/flevoland/rcn-zeewolde

Vrijwiligers
Om het kamp mogelijk te maken zijn wij op zoek naar ouders die een of meerdere dagen een taak op zich willen nemen. Door een paar uur te helpen met het bereiden van maaltijden, begeleiding of te blijven overnachten, helpt u mee het kamp tot een succes te maken.
Op het formulier kan ook aangegeven worden op welke momenten u beschikbaar bent om te helpen.

Kosten deelname kamp 3 dagen.

De kosten voor deelname aan het kamp zullen per kind € 35,00 bedragen. (kinderen en jeugd ouder dan 12 jaar betalen € 40,00)

1 Dag Zomerkamp
Als je 1 dag Zomerkamp wil meemaken kan dat ook. We verwachten dan dat je vrijdagochtend om 09:00 uur gebracht wordt en blijft tot 20:00 uur. De kosten bedragen €12,50 per kind
De hele dag is verzorgt met eten en drinken.

De kosten worden via het Zwemmers Depot verrekend.

 

Hieronder vindt u het formulier en als u vragen heeft kunt u die stellen via:
clubdag@bataviaswim.nl

Voor vragen zijn wij bereikbaar:
Annett Kurzmann     Roger van der Klugt
06 34 56 42 67           06 51 58 31 82

 


OPGAVE FORMULIER

ontwerp van logo, huisstijl en website

ontwerperij.nl

Fietsonline.com dé online fietsenwinkel
Je nieuwe fiets staat bij ons

www.fietsonline.com

Training met een
real-time aanwijzingen
terwijl je traint

aquacam.us

Marketing advies en interim projecten

mail@merkwijs.nl