Zwemmers van Batavia Swim uit Lelystad hebben indrukwekkende prestaties geleverd tijdens de Nederlandse Kampioenschappen zwemmen in Amersfoort en de regio-finales voor zwemmers onder de 12 jaar in Vaassen.

De 14-jarige parazwemster Gwyneth van de Spek blonk uit met haar prestaties. Ze nam deel aan diverse afstanden, waaronder de 50m, 100m en 200m vrije slag en de 50m en 100m schoolslag. Gwyneth behaalde maar liefst negen gouden medailles in de categorie dames onder de 16 jaar en een zilveren medaille op de 100m vlinderslag bij de dames open. Daarnaast verbeterde ze twee persoonlijke records.

Jesse Bruines, een andere parazwemmer, nam deel aan de heren senioren categorie. Hij eindigde twee keer op de vierde plaats en zwom zes persoonlijke records. Lars ten Katen, die uitkwam in de categorie heren onder de 20 jaar, behaalde een tiende en elfde plaats op respectievelijk de 100m en 50m rugslag.

In Vaassen namen zes jonge zwemmers van Batavia Swim deel aan de regio kampioenschappen. Myrthe Boogaard behaalde zilver en Dinand Gerritsen won brons. Samen zwommen ze 21 persoonlijke records.